www.hydrocolor.pl

HydroColor™ to innowacyjne rozwiązanie w barwieniu ceramiki i szkła. Jako pierwsi w Polsce oddajemy do Państwa dyspozycji robota lakierniczego który przy zastosowaniu specjalnych farb zabarwi produkty ceramiczne i szklane na dowolny kolor wg Państwa specjalnego zamówienia.
Barwimy! Kubki, Filiżanki, Talerze, Dzbanki, Popielnice, Kufle, Miski...
Barwimy! Szklanki, Pucharki, Wazony, Miski...
Zapraszamy do kontaktu! od Poniedziałku do Piątku w godz. 8:00 do 16:00
O nas

Dziękuje za odwiedzenie strony poświęconej usłudze barwienia ceramiki i szkła. Zautomatyzowany proces barwienia w którym wykorzystujemy autorski robot lakierniczy, zapewnia bezkonkurencyjną i powtarzalną jakość. Nasz robot lakierniczy to połączenie niemieckiej technologii lakierniczej oraz polskiej myśli inżynierów, konstruktorów i informatyków. Dzięki temu nasza usługa jest innowacyjna a proces produkcji może być dedykowany dla małych i dużych nakładów. Mimo niedawnej premiery podczas targów RemaDays w Warszawie w 2012 roku, naszą nową ofertę doceniają już klienci w Polsce oraz z zagranicy.

 

HydroColor to innowacyjne rozwiązanie w barwieniu wdrożone przez firmę FOHA.

Firma FOHA działa na rynku reklamowym od 1998 roku. Od początku swego istnienia inspiracją dla jej działalności są kubki reklamowe. Przez wszystkie lata firma specjalizowała się w produkcji kalkomanii, z roku na rok dochodząc do perfekcji.

Wyzwaniem dla naszej firmy stało się podejmowanie realizacji projektów które w innych firmach nie zyskują akceptacji na ich wykonanie z uwagi na wyskoki stopień trudności. Uwielbiamy podejmować wyzwania, wychodzimy naprzeciw naszym klientom. A dzięki naszej konsekwencji w działaniu, innowacyjnym rozwiązaniom i wyszkolonym pracownikom udowadniamy że projekty niemożliwe stają się realnymi kalkomaniami zdobiącymi ceramiczne i szklane kubki.

Jednym z takich wyzwań było wdrożenie oferty na barwienie porcelany i szkła. Prace nad naszym robotem lakierniczym trwały rok. Premiera HydroColor odbyła się podczas targów RemaDays w Warszawie w 2012 roku. Była to również premiera nowego kubka Coffee2Go oraz wdrożenie do oferty europejskie porcelany premium i wydaniem nowego katalogu. Rok 2012 zapisał się na kartach naszej historii dużym sukcesem, podnosząc prestiż firmy w branży reklamowej a przy tym dystansując naszą konkurencję. Rok 2012 to również rezygnacja z oferty ceramiki produkowanej w Chinach na rzecz Europejskiej produkcji. Od tego czasu cały czas wprowadzamy nowe modele kubków i udoskonalmy jedyny w Polsce automat lakierniczy do barwienia porcelany. Wprowadzamy nowe kolory, nowe powłoki oraz szerszy zakres wyrobów które można poddać procesowi barwienia.

Cały czas poszukujemy nowych rozwiązań i dopracowujemy to co już osiągnęliśmy.

 

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY !
 
Z wyrazami szacunku,
mgr inż. Marcin Wojtysiak

 

  

 

Copyright©HydroColor.pl All rights reserved.