www.hydrocolor.pl

HydroColor™ to innowacyjne rozwiązanie w barwieniu ceramiki i szkła. Jako pierwsi w Polsce oddajemy do Państwa dyspozycji robota lakierniczego który przy zastosowaniu specjalnych farb zabarwi produkty ceramiczne i szklane na dowolny kolor wg Państwa specjalnego zamówienia.
Barwimy! Kubki, Filiżanki, Talerze, Dzbanki, Popielnice, Kufle, Miski...
Barwimy! Szklanki, Pucharki, Wazony, Miski...
Zapraszamy do kontaktu! od Poniedziałku do Piątku w godz. 8:00 do 16:00
O nas - Współpraca
AGENCJE REKLAMOWE:
Nasza usługa barwienia porcelany i szkła dedykowana jest w szczególności do agencji reklamowych. Oferujemy możliwość barwienia porcelany np. kubków w środku i na zewnątrz. Możemy dobrać Pantone barwnika pod kolor loga danej firmy. W ten sposób można uzyskać bardzo ciekawy efekt, czyniąc z kubka produkt o wysokich walorach estetycznych. Barwione produkty możemy również zdobić poprzez aplikację grafik: logotypów, zdjęć, wzorów graficznych tak jak ma to miejsce przy produktach z barwionym szkliwem – gotowych fabrycznie, produkowanych w fabrykach porcelany i porcelitu.
Do zdobienia posługujemy się technologią PolyluxPrint. Oferuje ona znacznie leprze możliwości kolorystyczne niż tradycyjna kalkomania ceramiczna, która podawana jest procesowi wysokiego wypału 750-850C. Składniki tych farb oraz zastosowane pigmenty dają nieporównywalne leprze efekty kolorystyczne o bardzo bogatej palecie kolorów. Sam proces utrwalania nadruków odbywa się przy stosunkowo niższych temperaturach co korzystnie wpływa na intensywność kolorów. Zastosowanie PolyluxPrint na barwionych powierzchniach ceramicznych daje dużo wyższą trwałość niż na powierzchniach nie barwionych przy użyciu HydroColor.
 
Importerzy / Detal:
Zapraszamy do współpracy Importerów szkła i ceramiki. Dajemy możliwość wzbogacenia wyrobów o barwione wersje kolorystyczne np. szklanek, pucharków do lodów, misek itp. Dotąd niepozorne produkty możemy zaoferować w zupełnie nowej jakości !
Możemy barwić produkt częściowo lub w całości, wszystko uzależnione jest od kształtu, możliwości technologicznych oraz potrzeb klienta. Barwienie występuje w połysku, macie, kryjące i transparentne oraz metaliczne.
Zapraszamy do odwiedzenia galerii, gdzie zamieściliśmy niektóre nasze prace.

 

  

 

Copyright©HydroColor.pl All rights reserved.