www.hydrocolor.pl

HydroColor™ to innowacyjne rozwiązanie w barwieniu ceramiki i szkła. Jako pierwsi w Polsce oddajemy do Państwa dyspozycji robota lakierniczego który przy zastosowaniu specjalnych farb zabarwi produkty ceramiczne i szklane na dowolny kolor wg Państwa specjalnego zamówienia.
Barwimy! Kubki, Filiżanki, Talerze, Dzbanki, Popielnice, Kufle, Miski...
Barwimy! Szklanki, Pucharki, Wazony, Miski...
Zapraszamy do kontaktu! od Poniedziałku do Piątku w godz. 8:00 do 16:00
O nas - Co to jest HydroColor?

 

 

HydroColor™ to innowacyjne rozwiązanie w barwieniu ceramiki i szkła. Jako pierwsi w Polsce oddajemy do Państwa dyspozycji robota lakierniczego który przy zastosowaniu farb organicznych i ceramicznych zabarwi zamawiane przez Państwa produkty ceramiczne na dowolny kolor wg Państwa specjalnego zamówienia.

Dzięki wyeliminowaniu czynnika ludzkiego każda barwiona sztuka jest wykonana tak samo, z taką samą starannością i dokładnością. Stosując specjalne algorytmy sterujące maszyną potrafimy z idealną powtarzalnością wykonywać nawet największe zlecenia.

Dla klientów wymagających specjalnych efektów takich jak kolory metaliczne, neonowe, odcienie różu i fioletu, proponujemy barwienie produktów farbami wodnymi organicznymi które dają więcej możliwości kolorystycznych kosztem słabszej niż w przypadku farb ceramicznych odporności na mycie w zmywarkach. Jednak efekt finalny jest nieporównywalnie lepszy niż w przypadku farb ceramicznych. Z uwagi na fakt iż w obecnym czasie mamy wyłącznie zlecenia na barwienie organiczne, barwienie farbami ceramicznymi realizowana jest tylko na specjalne zamówienie.

 

Na produktach ceramicznych barwionych farbami ceramicznymi można z powodzeniem wykonywać nadruki w technologii kalkomanii ceramicznej czy druku bezpośredniego z wypalaniem do 800 st. Zarówno barwienia jak i nadruki w takim przypadku są odporne na mycie w zmywarkach.

Na produktach barwionych farbami wodnymi nadruki wykonujemy w technologii PolyluxPrint.

Technologię barwienia stosujemy dla wszystkich produktów ceramicznych i szklanych z naszej oferty oraz wykonujemy usługi dla klientów na towarze powierzonym.

Wszelkie stosowane przez nas barwniki spełniają normy Unii Europejskiej do stosowania ich na produktach mających kontakt z żywnością.

 

 

  

 

Copyright©HydroColor.pl All rights reserved.