www.hydrocolor.pl

HydroColor™ to innowacyjne rozwiązanie w barwieniu ceramiki i szkła. Jako pierwsi w Polsce oddajemy do Państwa dyspozycji robota lakierniczego który przy zastosowaniu specjalnych farb zabarwi produkty ceramiczne i szklane na dowolny kolor wg Państwa specjalnego zamówienia.
Barwimy! Kubki, Filiżanki, Talerze, Dzbanki, Popielnice, Kufle, Miski...
Barwimy! Szklanki, Pucharki, Wazony, Miski...
Zapraszamy do kontaktu! od Poniedziałku do Piątku w godz. 8:00 do 16:00
Strona główna
Kolejny etap Austria (Czerwiec 2013)
Neuner - Austryjacki dystrybutor barwionej ceramiki

Obie firmy spotkały się w 2012 podczas targów reklamowych RemaDays w Warszawie, przez rok trwały rozmowy oraz realizacje mniejszym i większych zleceń. Przez ten okres wypracowaliśmy model komunikacji i realizację usług zgodnie z potrzebami naszego klienta. Rynek Austryjacki jest bardzo wymagający, znajdują się tam największe banki, instytucje, producenci światowych marek do których trafiają nasze produkty.

Holandia - cel osiągnięty (Marzec 2013)
podjęcie współpracy z Holenderskim koncernem reklamowym BeGlobal

Marzec 2013 – podjęcie współpracy z Holenderskim producentem artykułów reklamowych BeGlobal.

Po półrocznych przygotowaniach oraz zleceniach pilotażowych nasza firma przystąpiła do miesięcznego audytu który zakończył się dla nas pomyśnie. Nasz flagowy produkt Coffee2Go trafił do oficjalnej dystrybucji i katalogu BeGlobal Magazine.

RemaDays Warszawa (Luty 2013)
W dniach 6-8 lutego 2013 roku nasza firma zaprezentowała się po raz kolejny na targach reklamowych RemaDays w Warszawie. W śród nowości pokazaliśmy nowe możliwości HydroColor, zwłaszcza barwienie dwukolorowe, kolory matowe, metaliczne oraz barwienie stali szlachetnej.

Europejska Kampania Reklamowa (Grudzień 2012)
ruszamy z kampania reklamową HydroColor oraz Coffee2Go w Niemczech, Austrii, Szwajcarii...

Grudzień 2012 – ruszamy z kampania reklamową HydroColor oraz Coffee2Go w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Belgii, Wielkiej Brytanii. Wspierają nas EPPI, Werbeartikel Nachrichten, PSI.

Równocześnie kampania promocyjna obejmuje rynek Polski, reklamy ukazują się w OOH Magazine.

SnapProducts naszym dystrybutorem ( Luty 2012)
Nasza oferta zagościła na wyspach.

Rok 2012 to podjęcie współpracy z jedną z wiodących firm produkcyjnych w branży reklamowej w Wielkiej Brytanii. Firma ta specjalizuje się w produkcji drobnych akcesoriów biurowych, podróżnych, reklamowych, produkty outdoor, produktów ecco a teraz również kubków porcelanowych w szczególności Coffee2Go, poszerzoną o barwienie HydroColor.

Nasza oferta została dostrzeżona przez brytyjskiego potentata podczas targów reklamowych RemaDays 2012 w Warszawie. Brytyjczycy goszcząc na naszym stoisku byli zachwyceni nieograniczonymi możliwościami kolorystycznymi jakie oferuje HydroColor, jakością Europejskiej porcelany oraz faktem że jesteśmy w stanie wykonać prototyp w ciągu tygodnia.

Od podjęcia stałej współpracy nasz flagowy produkt, kubek porcelanowy Coffee2Go jest jednym z najczęściej promowanych produktów przez Anglików.

ILOŚĆ: 5 1

 

  

 

Copyright©HydroColor.pl All rights reserved.